Skoči na glavno vsebino

V petek, 13. 1. 2023 bo na naši šoli potekala prireditev Karierni sejem. V popoldanskem času se nam bo predstavilo devet gorenjskih srednjih šol (preko 50 različnih programov) ter  dve dvojezični srednji šoli iz sosednje Avstrije.

Predstavitev bo potekala  v dveh oblikah:

• V večnamenski dvorani bo od 14.20 do 17.30 ure potekala predstavitev programov in poklicev   v obliki
  • V dveh učilnicah bodo razstavljavci izvedli še dodatno predstavitev programov in poklicev po pripravljenem urniku – vsaka srednja šola oziroma predavatelj bo imel na voljo dvajset minut časa za dodatni prikaz svoje dejavnosti.

Časovno razporeditev si lahko ogledate na oglasnih deskah in v prilogi.

ČASOVNI RAZPORED DODATNIH PREDSTAVITEV

Verjamemo, da boste na prireditvi slišali in videli veliko zanimivih informacij, mogoče se boste prav tu odločili, kateri poklic bi radi opravljali.

Vljudno vabljeni učenke, učenci in starši.

(Visited 88 times, 1 visits today)